Komili

Kullanım Koşulları

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi. veya bağlı şirketlerine aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi. sitesindeki bağlantılar sizi ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi. ağının dışına götürebilir. ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi., bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi., bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi., ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi'ne bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi. veya bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi. sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi'ne ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi'nin mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi. Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından ELLEAIR INTERNATIONAL TURKEY Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Anonim Şirketi. sorumlu tutulamaz.

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #