Komili
Komili Logo

Kalite Sistemi Ve Kalite Politikası

Kalite ve GMP Politikası

Kişisel Bakım ve Hijyen Ürünleri imalatı ve satışı konusunda faaliyet gösteren Elleair International Turkey Kişisel Bakım Ürünleri Üretim A.Ş Olarak;

Kalite ve hijyenden taviz vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı

Yasal şartlara, kanunlara ve standartlara uygun üretim yapmayı,

Riskleri fırsatlara çevirmek için sürekli iyileştirme yapmayı,

Üst yönetiminde katılımı ile gerçekleştirilen iç tetkik faaliyetleri ile ürün kalitesi ve verimliliği artırmayı,

İç ve dış piyasada uluslararası bir firma olmayı,

İş birliği içerisinde olduğu tedarikçi, iş ortakları ve müşteriler ile büyümeyi,

Çalışanların motivasyonu ve sürekli gelişimi için gerekli kaynakları sağlamayı,

Her aşamada topluma ve çevresine karşı sorumluluk sahibi olmayı, taahüt ederiz.

Kalite Sistemi;

Şirketin Ar-ge ve Kalite Sağlama Direktörlüğü bünyesinde; kalite kontrol, hammadde girdi kontrol, yarı mamul kontrol, proses-son ürün kontrol, mikrobiyolojik kontrol ve ar-ge olmak üzere toplam 6 ayrı birim bulunmaktadır.

Elleair A.Ş.’yi; Türkiye’nin önde gelen liderleri arasında yapan temel unsurlar, hammaddenin her lot bazında kontrol edilmesi, güçlü kalite ve ar-ge yapısı ve üretimden paketlenmeye kadar tüm aşamalarda dünya standartlarına uygun bir üretim gerçekleştirmesidir.

Üretim kalitesi sürekli garanti altında tutulan Komili kozmetik ve Komili ıslak havlu ürünleri, hammadde temini, üretim, depolama ve nakliye gibi her aşamada GMP (ISO 22716) kurallarından ve kalite kriterlerinden ödün vermeden denetlenmektedir.

Kalite sistemimiz, üretime başladığı andan itibaren ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile belgelendirilmiş ve güvence altına alınmıştır. Elleair A.Ş. için kalite, tüketiciye sunulan değer ve onlara duyulan saygıdır.

Hijyen ve ürün kalitesinin ön planda tutulduğu modern tesisimizde üretim yapılmaktadır. Üretimde özel olarak saflaştırılmış su kullanılmakta olup, tüm kullanılan hammaddeler özenle seçilmektedir. Komili markalı ürünlerin cilde uygunluğu test edilmekte ve üretilen her parti için mikrobiyolojik testler ve performans uygunluk testleri titizlik ile yapılmaktadır.

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #